شرکت دانش بنیان فراساپروازسیمیا متشکل از جمعی از نخبگان دانشگاهی، فعالیت خود را از سال 1393 در زمینه طراحی و ساخت پرنده های عمود پرواز(مولتی روتور) آغاز نمود و در اوایل سال 1394 با ایده محوری طراحی و ساخت ربات های پرنده با قابلیت تصویربرداری،سم پاشی و بازرسی های غیرمخرب در پارک علم و فناوری استان مرکزی مورد پذیرش قرار گرفت و فعالیت خود را در سطح استان مرکزی با ارائه خدمات خود به ارگان های دولتی آغاز نمود.

این شرکت از بدو تأسیس با بهره‌گیری از استاندارها و روش های جدید طراحی و با بهره گیری از توان نخبگان و متخصص ارشد خود پروژه های موفقی تا این زمان به بهره برداری رسانده است.

هم اکنون این مجموعه شامل 4 واحد جداگانه طراحی، ساخت، تحقیق و توسعه و خدمات می باشد و با گردآوری این بخش ها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات و فروش محصولات هوایی به ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی و اشخاص دارد.

بالابردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استاندارد حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش کاربردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه فراساپروازسیمیا تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

امید است که از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره گیریم.

در حال حاضر این شرکت در زمینه های طراحی و ساخت، تعمیر و ارتقاء، آموزش و ارائه خدمات تصویربرداری با پرنده های بدون سرنشین فعالیت می‌نماید.